top of page

Oferujemy aż trzy rodzaje współpracy związane ze sprzedażą i promocją naszej marki.

ROZPĘDZ SWÓJ BIZNES
Ideą naszej firmy jest współpraca ludzi, którzy kochają wyjątkowe rzeczy. Zapraszamy artystów, grafików i osoby, które tak jak my chcą pokazać innym swój styl projektując dla Twoich klientów wyjątkowe limitowane serie rowerów elektrycznych BUZZY.
Postaw na siebie, postaw na swój styl!

PUNKT JAZDY TESTOWEJ

Jeśli posiadasz własny punkt sprzedaży rowerów w całej Europie, chcesz sprzedawać i promować nasze rowery i nie chcesz być związany umową dealerską, ta opcja jest właśnie dla Ciebie.
Proponujemy Ci otwarcie punktu testowego naszych rowerów BUZZY w Twoim salonie. Dostarczymy do Twojego sklepu nasz testowy model BUZZY SOLID, a także niezbędne akcesoria i materiały marketingowe. Twój sklep pojawi się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych jako nasz partner. Przeszkolimy Twój zespół w zakresie technicznym związanym z naszymi produktami. Jakie są korzyści z tego typu współpracy? Jeśli po jeździe próbnej Twój klient kupi u nas rower za pomocą specjalnego kodu obniżającego cenę roweru przy zakupie w naszym sklepie internetowym, za każdy sprzedany egzemplarz otrzymasz prowizję. Ta forma nie wymaga od Ciebie dodatkowej inwestycji i konieczności generowania dodatkowej powierzchni magazynowej w Twoim salonie.

UMOWA SPRZEDAWCY

Jeśli posiadasz odpowiednią wiedzę na temat rowerów elektrycznych i masz doświadczenie w branży rowerowej, masz już swoje kanały dystrybucji, a nie posiadasz własnego salonu rowerowego, zostań naszym partnerem handlowym.
Zostaniesz wpisany na listę naszych oficjalnych partnerów handlowych. Dzięki podpisanej umowie dealerskiej zyskasz dostęp do stałych rabatów i wyłączności na sprzedaż na danym terenie.

PUNKT OBSŁUGI

Jeżeli prowadzisz swój serwis rowerowy i jesteś związany umową z innymi markami i nie możesz sprzedawać naszych rowerów, a chciałbyś się z nami rozwijać, proponujemy współpracę w zakresie serwisu. Podstawowym warunkiem jest posiadanie odpowiedniego zaplecza technicznego i znajomości rowerów elektrycznych. Oczywiście oferujemy Twojemu zespołowi odpowiednie przeszkolenie, które pozwoli sprawnie podjąć się serwisu naszych rowerów. Dołącz do naszego zespołu już dziś, napisz do nas, odpowiemy na wszelkie pytania.

KONTAKT

Wroclaw / Polnad

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Dziękujemy za kontakt!

bottom of page