top of page

RAMA BUZZY

Pierwsza tego typu aluminiowa rama składanego roweru elektrycznego z możliwością zamontowania różnych rozmiarów i pojemności akumulatorów oraz możliwością zamontowania różnego rodzaju silników (typu HUB). Dzięki różnym typom mocowań silnika możliwe jest zastosowanie różnej mocy i rodzaju jednostki napędowej. Autorska rama FBS (Folding Buzzy System) pozwala na złożenie i rozłożenie roweru w kilka sekund, za pomocą jednego kluczyka dołączonego do zestawu. Brak wystających elementów stelaża jak klamra zapobiega ich uszkodzeniu. Brak wystających elementów stelaża jak np. klamry zapobiega ich uszkodzeniu.

Rama Buzzy występuje w dwóch wariantach, jako składana i jako solidna

B31.jpg

SKŁADANA RAMA

Dzięki ramie BUZZY możesz zbudować swój własny pakiet o pojemności ponad 1200 Wh. Przestronna komora pozwala na montaż pakietu o maksymalnych wymiarach 90x120x400 mm, co może przełożyć się na zwiększenie zasięgu nawet do 180 km.

SZTYWNA RAMA (SOLID)

Nieskładana aluminiowa rama. Zwiększona wytrzymałość i nośność ramy. Przestronna komora pozwala na montaż pakietu o maksymalnych wymiarach 90x120x400 mm, co może przełożyć się na zwiększenie zasięgu nawet do 180 km. Standardowo rama przystosowana jest do umieszczenia na szynie bateryjnej typu silverfish, od 36V do 48V.

m_silver buzzy.jpg

WYMIARY

Możliwość zamontowania różnych sterowników, oraz paskowy napęd GATES Carbon Drive, pozwolą na stworzenie unikalnej, indywidualnej konstrukcji roweru elektrycznego. Wybierz swój kolor dzięki możliwościom jakie daje ramka Buzzy. Ty decydujesz, jaki to będzie kolor. Wybierz kolor ramy z dostępnej palety kolorów lub wybierz swój ulubiony kolor z palety  RAL ( wersja FE). Pokaż swój styl, dobierz dodatkowe akcesoria takie jak: bagażnik, koszyk centralny czy stówrz z nami swoje detale (wersja FE). Dzięki idealnemu położeniu bateri, które obniża środek ciężkości, masz doskonałą kontrolę nad rowerem, nawet przy większym dodatkowym obciążeniu.

dimention b.png
bottom of page